Piękny gangster - J. T. Geissinger (PATRONAT)

" – Kim ty je­steś? Jego wzrok ła­god­nie­je. Przez kilka dłuż­szych chwil wal­czy sam ze sobą,
ale w końcu od­po­wia­da: – Wy­cho­dzi na to, że twoim wil­kiem."

Jeżeli znacie już jakąś powieść J. T. Geissinger, to powinniście sięgnąć po ten tytuł w ciemno! Jeżeli jeszcze jakimś cudem nie znacie, to powinniście po niego sięgnąć, jeśli szukacie powieści z wątkiem mafijnym, która ma plot twist, jakiego jeszcze nie było! Autorka nieustannie zaskakuje mnie swoimi oryginalnymi pomysłami, a jej cudownie zabawne pióro jest najlepszym wykończeniem romansów, jakie można sobie wyobrazić. Zanurzcie się w przygodzie, która jest tak gorąca, że roztopi Wasze serca!

TRUVY to spokojna dziewczyna, która wyrwała się z rodzinnego miasteczka, by rozpocząć studia w dużym mieście. Na życie zarabia w małym barze, który znajduje się przy rzadko uczęszczanej drodze. To, co wyróżnia tę dziewczynę, to uwaga tajemniczego, nieziemsko przystojnego klienta. Mężczyzna w regularnych odstępach czasowych odwiedza tę knajpę, zawsze siada przy stoliku obsługiwanym przez Truvy, ale nigdy nic nie mówi. Pewnego dnia, dziewczyna postanawia zaryzykować i rozpoczyna rozmowę. Poznajemy całkiem nową bohaterkę, która staje się postacią z poczuciem humoru i odwagą, która mocno zaskakuje. LIAM to ucieleśnienie seksu i sennych marzeń. To bohater tajemniczy, który powoli odkrywa nieco szczegółów na swój temat. Ale drogie panie! Jak on się ubiera, jak on gestykuluje, jaki jest pewny siebie i jak patrzy na tę bohaterkę! Autorka tak dobrze poprowadziła jego postać, że naprawdę kolana miękną, a my pragniemy poznać go bardziej. Już dawno nie spotkałam tak elektryzującego faceta w książkach!

J. T. Geissinger zdecydowanie jest mistrzynią budowania napięcia. Jej książki mogą być gorące jak rozgrzane do czerwoności żelazo, choć nie spotkacie tutaj co dwie strony seksu. Ta autorka stawia na emocje, stopniowe rozwijanie relacji i pikantnie dobre momenty! Liam jest doskonałym dowodem na to, że mężczyzna w romansach nie musi rzucać sztampowych tekstów typu "ale masz fajny tyłek", a jednak jak na dłoni widzimy jego zainteresowanie główną bohaterką. To świetnie skrojona postać, która rozwija się na naszych oczach i po prostu czaruje czytelników. Cały wątek pomiędzy głównymi bohaterami podobał mi się od początku do końca. Szybko wczuwamy się w życie tych postaci i kibicujemy im w każdym rozdziale. Zakończenie natomiast sprawia, że otwieramy oczy szeroko ze zdziwienia. Zaskakujący jest nie tylko jeden wątek fabularny, ale wszystko to, co dzieje się z Liamem i Truvy!

"Piękny gangster" to powieść, która bawi i dostarcza prawdziwie przyjemnej rozrywki. Nie mogłam się powstrzymać i przeczytałam ją za jednym podejściem. To naprawdę dobry romans, do którego jeszcze kiedyś wrócę. Jeżeli myśleliście, że w wątku mafijnym wydarzyło się już wszystko, to jeszcze nie znaliście tego tytułu. Był czas, w którym miałam przesyt tej tematyki, ale tak dobrych książek nigdy za wiele! Ten tytuł kupił mnie całym sobą. Szybka akcja, wielowarstwowi bohaterowie oraz emocje, które naprawdę rozpalają. Zdecydowanie chce więcej od tej autorki!

Premiera 15.12.2021 pod patronatem Iskierka_czyta.

Za egzemplarz dziękuję:Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2014 Iskierka czyta , Blogger