ZAPOWIEDZI: Sierpień

Witajcie,
Pogoda w ostatnim czasie jest niemożliwa! Jestem typem, który niesamowicie nie lubi zimna, ale no takie gorąca są już zbyt wyczerpujące. Nie wiem jak Wy, ale ja w taką pogodę mam problem w skupieniu się nad recenzją, czy innymi postami. A Wydawnictwa dodatkowo podkręcają temperaturę przez te wszystkie... gorrrrrące premiery. W tym miesiącu poluję na mniej książek, niż w poprzednim, ale za to wszystkie są takie ciekawe! Mam wrażenie, że nie mogę pominąć żadnej z tych książek! Jak żyć? Jak pracować? Jak mieć na to wszystko czas?

1.Zapomnij o mnie- K. N. Haner  (30.08)
OPIS:

Pierwszy gorący tytuł New Adult od bestsellerowej autorki K.N. Haner! Przeprowadzka do Nowego Jorku jest dla 28-letniego Marshalla szansą na odcięcie się od dawnego życia i błędów, które popełniał w młodości. Nowa praca, nowe miejsce, nowe życie. Kiedy Marshall dowiaduje się, że para studentów szuka współlokatora, nie zastanawia się długo i w ten sposób poznaje piękną Sarę. Dziewczyny nie odstraszają tatuaże i groźny wygląd Marshalla, wręcz przeciwnie, zaczyna go prowokować i budzić w nim uczucia, których nie wzbudziła w nim dotąd żadna kobieta. Okazuje się jednak, że Sara skrywa wiele sekretów i że wkrótce wciągnie Marshalla w niebezpieczną grę. Odkrywając kolejne tajemnice Sary, chłopak szybko zrozumie, że dziewczyna jest na krawędzi i że potrzebuje pomocy. Jednak w tej grze pozorów i sekretów nie będą sami. Czy dziewczyna, która rozpaliła jego ciało, zdobędzie też jego serce?

KOMENTARZ:
Wyjątkowo zapowiedzi w tym miesiącu "zaburza" ta książka. Zwykle są one poukładane datami, ale jak dla mnie ta zapowiedź jest najważniejszą premierą miesiąca! MOJA DUMNA REKOMENDACJA, którą polecam z całego serca!

2.Niebezpieczna znajomość, niebezpieczna miłość- Jane Harvey Berrick (01.08)
OPIS:
Z dziewiętnastoletnim Danielem Coltonem chcą się umawiać wszystkie dziewczyny, a każdy facet mu zazdrości. Jest humorzasty, wybuchowy, zimny i ponury, ale też piękny, ma wspaniałe tatuaże, kolczyk w brwi i imponujące, czarne włosy. Chodzą plotki, że posiada kolczyki także w innych miejscach. Czy naprawdę jest szalony, czy naprawdę lepiej się z nim nie zadawać? Daniel mieszka ze starszym bratem Zefem, a ich dom to jedna wielka imprezownia. Potrzebujesz narkotyków, dobrej zabawy, alkoholu i dyskrecji? Ruszaj do Coltonów! Gdy Daniel i dziewczyna z dobrego domu, Lisanne Maclaine, otrzymują do wykonania wspólne zadanie na studiach, Lisanne odkrywa, że za reputacją czarnej owcy uczelni kryje się coś więcej. Daniel jest inteligentny, zabawny i koleżeński. Wkrótce odkrywa też jego sekret – dlaczego tak się od wszystkich dystansuje, dlaczego nikogo do siebie nie dopuszcza. Nie miała jednak pojęcia, jak trudno będzie wytrwać w roli jego powierniczki.

KOMENTARZ:
OKŁADKA !!! Kocham tatuaże, a całość tutaj niesamowicie mi się podoba!

3.Diabelski młyn- Aneta Jadowska (04.07)
OPIS:

Wszystkie ścieżki prowadzą do Archiwum. Czy któraś wiedzie z powrotem do domu? 

Robin nie pamięta swojej przeszłości, ale Nikita znalazła sposób, by to zmienić. Nie będzie to proste, ale czy coś w ich życiu takie jest? 

Nikita i Robin ruszają w niebezpieczną podróż przez Bezdroża, by dotrzeć do źródeł tajemnicy – miejsca, które skrywa wszystkie sekrety Zakonu Cieni. 

By się tam znaleźć, potrzebują pomocy Cygańskiego Księcia i jego taboru, bo tylko magia Niespokojnych pozwoli im przeżyć zetknięcie z mroczną magią Bezdroży i Rubieży. W zamian muszą pomóc taborowi uruchomić Lunapark i ożywić niesamowity Diabelski Młyn. 

A gdy we wszystko postanawiają się wmieszać nordyccy bogowie, berserk oraz młodociany smok, wiadomo już, że Robina i Nikitę czeka szalona i zaskakująca przygoda.

KOMENTARZ:
Już jakiś czas zastanawiam się nad tym cyklem, a premiera 3 tomu skłoniła mnie do zamówienia całej serii, mam nadzieję, że wypadnie to dobrze!

4.Feel Again- Mona Kasten (22.08)
OPIS:
Sawyer Dixon jest młoda, bezkompromisowa i samotna. Od śmierci rodziców nie pozwala nikomu zbliżyć się do siebie. To się zmienia, gdy poznaje Izaaka Granta. Ze swoimi dziwnymi okularami i ubraniami jest dokładnym przeciwieństwem zwykłego planu Sawyera. Ale kiedy Izaak, zmęczony byciem singlem, prosi o pomoc, zawierają umowę: Sawyer zamienia Izaaka w złego chłopca i nagrywa jego rozwój, jako projekt fotograficzny. Niestety Sawyer nie liczył się z intensywnymi uczuciami, które rodzą się i mieszają między nią a Izaakiem.

 KOMENTARZ:
Kolor okładki jest okropny, a 2 tom haniebnie czeka na mnie na półce. Pierwsza część jednak była świetna, więc na tą czekam niesamowicie!5.Mr. President - Katy Evans (23.08)
OPIS
Charlotte poznała Matthew Hamiltona, kiedy byli jeszcze bardzo młodzi. Ona była córką senatora, a on synem prezydenta. Oboje dorastali w świecie wielkiej polityki. Już wtedy Matthew zrobił na niej piorunujące wrażenie. Obiecał jej, że nigdy nie będzie startował w wyborach prezydenckich, a ona obiecała mu, że jeśli zmieni zdanie, to wtedy ona będzie przy jego boku. Kilka lat później Charlotte otrzymuje zaproszenie, aby przyłączyć się do kampanii Matthew. Z każdym dniem przyszły prezydent będzie miał coraz większą władzę nad jej sercem i umysłem. Wkrótce obydwoje zaczną stąpać po bardzo cienkim lodzie, a ceną za złamanie zasad będzie nie tylko uczucie, ale i szansa na wygraną. Czy Charlotte ulegnie pokusie, wiedząc, że zwycięstwo może odebrać jej wszystko?

KOMENTARZ:
BOŻE CZY TY TO WIDZISZ? Ta okładka, ten opis i ta autorka! Coś czuję, że to będzie niesamowita premiera!

6.Souless- T. M. Frazier (23.08)
OPIS:
Bear siedzi w więzieniu za przestępstwo, którego nie popełnił. Ucieczka jest jedyną rzeczą, o jakiej marzy przystojny i niebezpieczny motocyklista. Wie, że musi się wydostać z więzienia, bo jego ukochana jest tam, gdzie nie może jej chronić. Thia ukrywa się, pozostając pod opieką przyjaciół Beara. Stara się być cierpliwa i czekać, ale miesiące bez kontaktu z nim są jak tortura. Nadszedł czas, by zawalczyć o powrót ukochanego mężczyzny. Jedynym sposobem na przetrwanie tych dwojga będzie pójście na wojnę z Choopem, niebezpiecznym przywódcą gangu motocyklowego. Bear i Thea stoczą walkę na śmierć i życie o swoje prawo do miłości.

KOMENTARZ:
Ten przystojniak musi być mój! Nawet jeżeli Michalina oraz Emilia twierdzą inaczej! Czekam na tego pana bardzo!7.Łzy Tess- Peper Winters (23.08)
OPIS:

Pierwszy tom mrocznej serii, w której pożądanie miesza się ze strachem. Dwudziestoletnia Tess Snow prowadzi spokojne życie. Jest o krok od rozpoczęcia kariery na rynku nieruchomości, a jej chłopak to idealna mieszanka czułości i odpowiedzialności. Aby świętować ich drugą rocznicę, Brax robi jej niespodziankę i zabiera na wycieczkę do Meksyku. Romantyczne plaże, gorący seks i świetna zabawa — tego spodziewa się Tess. Dziewczyna nie wie, że zostanie uprowadzona, odurzona narkotykami i sprzedana. Siłą wepchnięto ją w mroczny świat prostytucji i zdegradowano do roli zabawki. Jej nowy pan, tajemniczy Q, nie lubi się dzielić. Czy Brax odnajdzie i uratuje Tess, zanim jej nowy właściciel całkowicie ją zniszczy? Czy dziewczyna odnajdzie w sobie siłę, aby walczyć o swoje bezpieczeństwo i wolność?

KOMENTARZ:
Lubię takie mroczne klimaty, a okładka jest świetna!


8.Szkoła. Fallen Crest- Tijan (23.08)
OPIS:
Samantha zaczyna naukę w nowej szkole, do której chodzą Mason i Logan. Już pierwszego dnia wiadomo, że Sam będzie miała wielu wrogów w nowym miejscu. Jednym z nich jest Kate, która najwyraźniej uknuła już jakąś intrygę. Jednak przetrwanie w nowej szkole to tylko jedno ze zmartwień Samanthy. W powietrzu wisi znacznie poważniejszy problem: konflikt między miastami Roussou i Fallen Crest się zaognia. Teraz Sam będzie musiała zrobić wszystko, żeby Mason nie spędził ostatniego semestru w areszcie lub szpitalu. Czy ochrona Masona i Logana wystarczy, żeby Sam czuła się bezpieczna w nowej szkole?

KOMENTARZ:
Poprzednie dwa tomu nadal czekają na swoją kolej, ale zdecydowanie planuję przeczytać całość :)
9.Uleczę Twe serce-  Tillie Cole (28.08)
OPIS:
Kiedy uroda staje się przekleństwem, wiara kajdanami, a otaczający świat nurza się w odrażających grzechach, tylko miłość może przynieść wyzwolenie i ulgę. Ale gdy uczucie łączy istoty z innych światów, muszą się one wyrzec swej przeszłości, swych przekonań i całkowicie zawierzyć sercu. Piękna Delilah o złotych włosach i cudownym ciele wychowała się w sekcie. Wierzyła, że jest przeklęta, a ocaleć może tylko dzięki absolutnemu posłuszeństwu świętemu prorokowi, który objawiał jej wolę samego Boga. Kiedy wbrew swojej woli znalazła się wśród gangsterów, w świecie pełnym seksu, głośnej muzyki i zakazanych uroków życia, jedyne, czego pragnęła, to powrotu do swojej społeczności. Jednak gdy jej opiekunem został bezwzględny, zatwardziały grzesznik, jej pełne lęku serce zupełnie nieoczekiwanie drgnęło! Przystojny Kyler, wiceprezes najbardziej przestępczego klubu motocyklowego w Stanach, kocha szybką jazdę, alkohol, towarzystwo swych klubowych braci, adrenalinę i piękne kobiety. Z życia korzysta pełnymi garściami, póki nie otrzymuje rozkazu zaopiekowania się niezwykle seksowną blondynką o dużych piersiach i pełnych ustach. Bardzo szybko orientuje się, że Delilah zawładnęła nim bez reszty. Zakochuje się w niej i wszystko się zmienia... Gdy kochasz, miłość spali każdy grzech!

KOMENTARZ:
Kolejny motocyklista? JESTEM ZA !!!

10.Sposób na księcia- Tillie Cole (29.08)
OPIS:
Henry John Edgar Thomas Pembrook, książę Wessco, kocha być nieodpowiedzialnym i ani mu w głowie się zmieniać. Problem w tym, że jako członek rodziny królewskiej niewiele ma w tej sprawie do gadania. Królowa Lenora postanawia dać wnukowi nieco swobody, żeby ten mógł wreszcie poczuć ciężar związany z podejmowaniem samodzielnych decyzji. Ku zgrozie wszystkich jego pierwsze postanowienie wiąże się z… wzięciem udziału w randkowym reality show. I tak dwadzieścia najpiękniejszych arystokratek rozpoczyna rywalizację o serce Henry’ego. Wśród zamkowej scenerii kandydatki nie zawahają się użyć całego swojego uroku, byle tylko usidlić niepokornego księcia i zdobyć brylantową tiarę. Tymczasem Henry dostrzega prawdziwe piękno w najbardziej niepozornej z nich. Sarah Mirabelle Zinnia Von Titebottum jest cicha i nie lubi się narzucać. O dziwo, to właśnie jej prostolinijność, siła i dobroć przykuwają uwagę Henry’ego. Nie bez znaczenia jest też sprośny humor, z którego słynie dziewczyna… Czy Sarah znajdzie sposób na nauczenie księcia odpowiedzialności?
KOMENTARZ:
Pierwszy tom był genialny, chętnie poznam kolejną historię z rolą księcia!
________________________________________________________________________

Jak widzicie znalazłam 10 ciekawych propozycji. A Wy co planujecie kupić? Coś znalazło się na Waszej liście z powyższych tytułów?

9 komentarzy:

 1. Ja czekam na trzecią część Rozgrywki, nawet nie pamiętam jaki ma tytuł. :/ Nie wiedziałam, że będzie trzeci tom Fallen Crest ja dopiero przeczytałam pierwszy tom, muszę to nadrobić.
  Buziaki :*
  Fantastic books

  OdpowiedzUsuń
 2. Teraz jest tyle ciekawych zapowiedzi, że ciężko się zdecydować które wybrać. :D Niedługo będę czytać książkę ''Łzy Tess'' i jestem jej bardzo ciekawa.

  OdpowiedzUsuń
 3. Mnie najbardziej ciekawi nr 2. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja bym jednak powiedziała, że są lepsze trylogie do zamawiania od Nikity. :P Chociaż trzeci tom wypada sympatycznie.

  OdpowiedzUsuń
 5. W tym miesiącu zawartość mojego portfela chyba się nie zmniejszy ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja czekam tylko na Nikitę Jadowskiej :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ojojoj jak gorąco. :D Widzę tyle pięknych nowości. Najbardziej czekam na książkę Tillie Cole, pierwsza część bardzo mi się podobała. :)
  potegaksiazek.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Wyjątkowo z twojej listy nie czekam na nic, ale pewnie i tak coś się ciekawego dla mnie znajdzie :D

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2014 Iskierka czyta , Blogger